İthalat ve İhracat için Odamızdan TAT’lı toplantı

admin

Ankara Gıda Mühendisleri Odamızda, Gıda Ürünlerinin ithalat ve ihracatı sırasında kullanmamız zorunlu olan Gıda Güvenliği Bilgi Sistemi (GGBS) ile gıda ürünleri ithalat ve ihracat mevzuatının da konu edildiği yeni bir Tecrübe Aktarımı Toplantısı (TAT’lı Toplantı) ücretsiz seminer şeklinde 18.05.2019 Cumartesi günü Saat 14.00 de yapılacaktır.

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Eğitim Komisyonundan Murat Sevencan: “Bakanlığımızda, GGBS Sistemi ve gıda ürünlerinin ithalat/ihracatı konusunda çalışan değerli 2 meslektaşımızın yapacağı bu sunumu kaçırmamanızı öneririm. Özellikle gıdanın ithalatı ve ihracatı sırasındaki yasal zorunlulukları öğrenmek isteyenler için başucu kitabı tadında bir sunum olacağını söyleyebilirim.” dedi.

Katılımcıların zaman ve kontenjan kısıtlı olduğu için mutlaka aşağıda odamız tarafından yapılan açıklamalarda “kayıt” bölümünde yer alan koşullarda ulaşarak ön kayıt yaptırmaları gerekmektedir.

Odamız Bildirimi Şu şekilde;TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI ” TECRÜBE AKTARIMI TOPLANTILARI”

Tarih ve Saat
18 Mayıs 2019 Cumartesi / 14:00

Konu
“GIDA ÜRÜNLERİ İTHALAT VE İHRACAT UYGULAMALARI İLE İLGİLİ MEVZUAT”

“GIDA GÜVENİLİRLİĞİ BİLGİ SİSTEMİ (GGBS)”

Konuşmacı:
Erhan DEMİR / Gıda Mühendisi
Fatih KAYA / Gıda Mühendisi

T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI
GIDA VE KONTROL GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Yer:
Gıda Mühendisleri Odası Eğitim Merkezi ( Karanfil-2 Sokak No:49/10 Kızılay- ANKARA)Kayıt:
İsim ve iletişim bilgilerinizi merkez@gidamo.org.tr / gidamo@gidamo.org.tr adreslerine göndererek kaydınızı yaptırabilirsiniz.
Katılım kontenjanla sınırlıdır, kayıtlar başvuru sırasına göre alınacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

"Aganigi Naganigi" Bilimsel Olarak da gerçek! (+18)

Yazıyı okuduktan sonra aklınıza takılır; +18 ibaresi neden konuldu diye.. Tabii ki ilgi çekmek için Yeni çalışma, fındıktaki besinlerin gerçekten sperm sağlığını iyileştirdiğini gösteriyor Kısırlık bugün dünyamızda daha yaygın hale geliyor. “Sperm sayısındaki zamansal eğilimler: sistemik bir gözden geçirme ve meta-regresyon analizi” başlıklı bir meta-analiz, sperm konsantrasyonunun ve toplam sperm […]

Subscribe US Now

Araç çubuğuna atla